MIASTO OGRÓD

miastoogrod

MIASTO OGRÓD – Zielony design
15. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu
19-21 kwietnia 2013 r.Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Szczecin, ul. Struga 6-8
www.mts.plW dniach 19-21 kwietnia 2013 roku w Szczecinie odbędą się targi MIASTO OGRÓD – Zielony design. Targi popularyzują wiedzę z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, integrują środowisko ludzi związanych z branżą ogrodniczą, inspirują do tworzenia projektów ogrodów łączących zieleń z wodą.

Szczecin, na tle Polski, wyróżnia się pod względem zieleni, słynie z licznych parków i ciekawych rozwiązań architektonicznych, w które od początku wpisana jest zieleń i woda. W Szczecinie rozwijamy targi architektury krajobrazu, w Szczecinie pracujemy nad zielonym designem, Szczecin to właściwe miejsce by prezentować ofertę zielonej branży.

W programie targów:

•Prezentacja oferty firm z branży ogrodniczej – w zeszłym roku udział w targach wzięło 70 wystawców i ok. 7 tys. zwiedzających.

• Strefa Młodego Architekta Krajobrazu – miejsce promocji architektów krajobrazu, którzy działają na rynku nie dłużej niż trzy lata.

• Konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście”, skierowana do profesjonalistów z branży ogrodniczej i budowlanej.

• Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym MTS według zwycięskiego projektu wyłonionego podczas konkursu odbywającego się wśród studentów Katedry Architektury Krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, przy udziale firm z branży ogrodniczej i budowlanej. W 2012 r. w przygotowaniu ogrodu pokazowego udział wzięło 16 firm. Ogród pokazowy miał na celu zobrazować jak w efektywny sposób, za pomocą zieleni, można zagospodarować miejską przestrzeń.

• Kiermasz ogrodniczy – sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych.

Targi MIASTO OGRÓD – Zielony design skierowane są zarówno do profesjonalnych zwiedzających: architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, hurtowników. Zainteresują też deweloperów, firmy budowlane, firmy wykonawcze, jak i klientów indywidualnych. Dla jednych są miejscem promocji, nawiązywania kontaktów biznesowych, pozyskiwania klientów, dla innych – miejscem zdobywania wiedzy, czerpania pomysłów i inspiracji, dla jeszcze innych – okazją do rozmów o ogrodach i roślinach czy robienia korzystnych cenowo zakupów ogrodniczych.

Weź udział w targach: zostań naszym wystawcą, partnerem przy realizacji ogrodu pokazowego, słuchaczem konferencji.

Lidia Kuszyk
tel. 91 464 44 65
lidia.kuszyk@mts.pl