Członkowie wspierający

czlonkowie_wspierajacy

Nazwa Strona internetowa Logo
Monika i Paweł Banasiak Szkółka Krzewów Ozdobnych, Góra Św. MałgorzatyNasza szkółka istnieje już od kilkunastu lat. Gospodarujemy na obszarze 25 ha, a naszą specjalizacją jest uprawa krzewów iglastych oraz roślin liściastych w gruncie. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom klientów stopniowo poszerzamy naszą działalność o produkcję wybranych gatunków w kontenerach . Naszą ambicją jest produkcja roślin najwyższej jakości, w szerokim asortymencie. Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie u nas ciekawą roślinę, która upiększy ogród . www.krzewy.info 3
HORTNAS sp. z o.o.Hortnas to firma rodzinna zajmującą się produkcją oraz doradztwem w zakresie mieszanek traw gazonowych.Wieloletnie doświadczenie pracowników Hortnas zdobyte w renomowanej firmie zachodniej, pozwala na dobre dostosowanie gatunków i odmian traw gazonowych do potrzeb konkretnego projektu. Bardzo istotne jest prawidłowe skomponowanie mieszanek traw, aby ostateczny skład uwzględniał, nie tylko sposób użytkowania trawnika, ale także warunki glebowe i agrotechniczne realizowanego projektu.Dobra jakość nasion nie musi wiązać się z wysoką ceną !

Dobra jakość to takie dobranie mieszanki aby np. na glebach lekkich zastosować gatunki traw głęboko korzeniące się – odporne na suszę.

Tak też postrzegamy nasz udział w pracach „Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów” jako członek wspierający.

Oferujemy stowarzyszonym firmom możliwość indywidualnego przygotowania składu mieszanek, także w przypadku gdy ilość potrzebnych nasion nie jest duża.

Zapraszam do współpracy.

Hortnas Sp. z o.o.

Zbigniew Rutkowski

0602 760 684

www.hortnas.pl 4
BARENBRUG HOLLAND B.Y. www.barenbrug.pl 5
GCL Sp. z o.o. www.gcl.com.pl 6
ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. www.mojahonda.pl 7
RosaĆwik Katarzyna i Andrzej Ćwik www.rosacwik.pl
Garden Spot Paweł Garbarek www.gardenspot.pl
P.P.H.U. ALMAS Marcin Adamek www.almas.com.pl
P.P.H.U. KARINEX Krzysztof Bańkowski www.karinex.pl