Konkurs INSPIRACJE – ARANŻACJE

Konkurs INSPIRACJE-ARANŻACJE jest organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów podczas Targów Ogrodniczych i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu, w dniach 26-28 lutego 2015.Konkurs został objęty patronatem medialnym przez program TVN Meteo „Maja w ogrodzie”

Konkurs jest przeznaczony dla profesjonalistów (projektantów i wykonawców), a przedmiotem współzawodnictwa jest stworzenie najciekawszej aranżacji ogrodu w warunkach hali targowej, na oczach zwiedzających. W tym roku hasłem konkursu jest KLASYCZNA NOWOCZESNOŚĆ a zadanie konkursowe polega na znalezieniu rozwiązania, które połączy elementy wywodzące się z różnych stylów ogrodowych.

Uczestnicy konkursu otrzymują zestaw materiałów obowiązkowych do wykorzystania przy budowie aranżacji ( nawierzchnia, rośliny, rzeźba oraz lampa) – a sposób ich wykorzystania oraz dobór pozostałych elementów, zależy od pomysłowości i wizji projektantów.

W konkursie uczestniczy sześć zespołów wybranych w drodze eliminacji spośród firm, które nadeślą zgłoszenia. Informacje o konkursie pojawią się w programie Maja w ogrodzie, Akademii Ogrodnika, Dzień dobry TVN, na portalach internetowych OSTO, oraz w materiałach informacyjnych dotyczących Targów GARDENIA.

Wyłonienie zwycięzcy odbywa się w drodze głosowania publiczności

Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe – przewidziana pula nagród wynosi 10.000 (I miejsce – 5000, II miejsce – 3000, III miejsce – 2000 zł ). Fundatorem nagród jest firma AL-KO.

Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy będzie profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana we wskazanym przez niego ogrodzie.

Zgłoszenie do konkursu

Regulamin konkursu

 

 

 Sponsorem głównym konkursu jest AL-KO KOBER Sp. z o.o.

alko_logo

www.al-ko.pl